سامانه اينترنتي "عكاس کمک " توسط شرکت فوکوس میکس  که سابقه بیش از 7 سال فعالیت در زمینه عکاسی وساخت کلیپ آماده را داشته با اکیپ و گروهی از بهترین طراحان  مجموعه آسمان  ایجاد شده، شرکت فوکوس میکس و مجموعه  آسمان در راستاي گسترده تر كردن خدمات خود به عكاسان كشور در بهارسال 1399 و همزمان با آغاز سیزدهمین  سال فعاليت  مجموعه آسمان و هفتمین سال فعالیت شرکت فوکوس میکس  ، در کنار سامانه  محبوب و فعال  در زمینه ساخت کلیپ  و پروژه آماده فوکوس میکس این بار سامانه "عکاس کمک " را معرفي و به بهره برداري رساند.

يكي از دغدغه هاي امروزي عكاسي ها ، لابراتوارها و آتليه ها در شهرهاي مختلف بخصوص لابراتوارهایی كه داراي ترافيك سنگين كار و مراجعات زياد مشتريان هستند استخدام يك يا چندین طراح ( فتوشاپ كار ) ماهر در محل است كه بتوانند سفارشات طراحي و اديت عكسهاي پرسنلي ، پرتره ، كودك ، آلبوم ژورنال ، عكس هاي سر مجلسي ، ترميم عكس و … را با كيفيتي بالا و در اسرع وقت در محل انجام دهند .

اين سامانه اينترنتي با ايده و ابتكاري نو و با استفاده از طراحان مجرب وحرفه اي مجموعه آسمان ،خدمات ويژه طراحي و اديت عكس را بصورت آنلاين به عكاسان و آتليه هاي كشور در محل ( از طریق اینترنت ) ارائه ميدهد . به گونه اي كه عكاس با حذف هزينه هاي جانبی و در سريع ترين زمان توسط اين سامانه اينترنتي سفارشات طراحي و اديت خود را توسط مجرب ترين و حرفه اي ترين طراحان كشور به انجام برساند.

همچنین برای اولین بار سامانه خدمات ادیت و طراحی عکاس کمک در ایران دارای 2 مجوز رسمی نماد اعتماد کسب و کار اینترنتی از وزرات صنعت و معدن  و  لوگو رسانه از مرکز فناوری اطلاعات رسانه های دیجیتال می باشد.

* در عصر ارتباطات و تکنولوژی و دنیای دیجیتال یکی از مهمترین خواسته همکاران با کمترین هزینه فیزیکی و جابجایی کارهای ادیت عکسهایشان را به بهترین نحو ممکن انجام دهند *
با ما به این خواسته خود خواهید رسید

براي آشنايي بيشتر با نحوه و چگونگي انجام سفارشات طراحي و اديت عكس توسط سامانه "عكاس کمک " به بخش "راهنما" سامانه عكاس کمک مراجعه نماييد


برچسب ها :